Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Kategorie

Newsletter

Strona Główna 

Witamy na stronie!

Firma Welmis od lat specjalizuje się w obsłudze firm i instytucji. Naszą główną działalnością jest rejestracja firm oraz sprzedaż gotowych Sp. z o. o. a także pełna obsługa księgowa, doradztwo prawne i doradztwo gospodarcze oraz skuteczna windykacja należności. 

Świadczymy usługi kompleksowe w zakresie wspomagania prowadzenia działalności gospodarczej. Klientom pomagamy rozpocząć w Polsce prowadzenie działalności. Poszukujemy kontrahentów oraz sprawdzamy ich wiarygodność finansową. Pomagamy w wyborze odpowiedniego banku a także w uzyskaniu kredytu na potrzeby działalności. Nasze wirtualne biuro oferuje udostępnienie dla Państwa firmy najbardziej prestiżowego adresu w Polsce na Rynku Głównym w Krakowie wraz z pełną obsługą korespondencji.

Prowadzimy szkolenia dla osób rozpoczynających przygodę z biznesem. Nasi Klienci mają dużo czasu na rozwój swoich firm ponieważ oferujemy profesjonalne usługi takie jak księgowość, pisanie biznesplanów, pozyskiwanie dotacji z Unii Europejskiej oraz doradztwo.

Dla przedsiębiorców, którym przygoda z biznesem nie do końca się udała oferujemy skup zadłużonych firm. Likwidacja firm i upadłość to również nie obce nam dziedziny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Login:
Hasło:
 

Siedziba

Kontakt